دانلود فیلم زنگاری تماشای آنلاین

دانلود فیلم زنگاری تماشای آنلاین مونا زندی, دانلود رایگان کامل فیلم زنگاری تماشای آنلاین با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی, دانلود فیلم زنگاری تماشای آنلاین سینمایی ایرانی جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه تماشای آنلاین

دانلود فیلم زنگاری

دانلود فیلم زنگاری


 می توانم خورشید را در کشوهایم نگه دارم مگر می شود با تو در پارکی قدم بزنم و ماهواره ها کشف نکنند که تو دلدار منی . □ بانوی من ! شعر آبرویم را برده است و واژگان رسوایت ساخته اند من مردی هستم که جز عشقم را نمی پوشم و تو زنی که جز لطافتت را . پس کجا برویم دلبرم؟ و نشان عشق را چه سان بر سینه بیاویزیم؟ و عید والنتین قدیس را چه سان جشن بگیریم؟ در روزگاری که عشق را نمی شناسد . □ بانوی من ! آرزو دارم در روزگاری دیگری دوستت می داشتم. روزگاری مهربان تر، شاعرانه تر روزگاری که شمیم کتاب، شمیم یاسمن و شمیم آزادی را بیشتر حس می کرد . □ آرزو می کردم که دوستت می داشتم در روزگاری که شمع حاکم بود و هیزم و ب

فیلم زنگاری - Zangari Film سال ساخت: 1396 | پخش: ؟ | پخش کننده: کول دانلود نویسنده: حمیدرضا بابابیگی | کارگردان: مونا زندی | تهیه کننده: ?

اسامی بازیگران زنگاری فاطمه معتمدآریا، سعید آقاخانی، رضا بابک، مهدی حسینی نیا، رویا جاویدنیا، ندا جبراییلی و مریم شیرازی.

خلاصه داستان زنگاری: شکوه که همراه همسر دومش رضا زندگی می‌کند، تصمیم می‌گیرد که همسر سابقش، فریدون را که فرزندانش او را به‌دلیل کهولت سن به خانه سالمندان سپرده‌اند، به منزل خودش ببرد.

خبرهای جدید از زنگاری مونا زندی حقیقی از دهم آبان ماه فیلم سینمایی «زنگاری» را که با نام اولیه «باران تابستان» پروانه ساخت گرفت کلید زد و فیلمبرداری این فیلم همچنان در آمل ادامه دارد.

 

 

 

دانلود فیلم زنگاری

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...